Opiekun rodzica na oddziale

Nie wiesz jakie zasady obowiązują na oddziale, co oznaczają wszystkie terminy medyczne,  potrzebujesz wiedzy z rzetelnych źródeł na temat wcześniactwa lub zwyczajnie chcesz porozmawiać z rodzicem wcześniaka, który przechodził to co ty teraz- odezwij się do nas. Istnieje również możliwość spotkania w szpitalu.

Niezależnie od dnia tygodnia i godziny możecie liczyć na wsparcie mam wcześniaków:

Doroty Rutkowskiej, dzielnej mamy trzech wcześniaków z SPSK nr4

oraz

Oli Wojciechowskiej,  mamy walecznego Jasia, urodzonego w 30tc w SPSK nr 1.

 

Wsparcie psychologiczne

Strach, niepokój, poczucie winy i wiele innych trudnych emocji towarzyszy rodzicowi wcześniaka. Niekiedy pojawiają się one w postaci stresu pourazowego, często kończą się depresją. Dlatego każdego rodzica wcześniaka zachęcamy do kontaktu z psychologiem jeszcze na oddziale. 

Jeśli potrzebujesz wsparcia psychologicznego, daj nam znać. Szczegóły konsultacji znajdziesz w zakładce Dyżury specjalistów online

 

Szkolenia instruktażowe terapeuty NDT Bobath z prawidłowej pielęgnacji wcześniaka 

Oferujemy szkolenia dla fizjoterapeutów, rodziców wcześniaków i specjalistów w zakresie prawidłowej pielęgnacji wcześniaka. Szkolenia są dedykowane dla grup min. 3-4 osobowych. Jeśli chcesz zorganizować takie szkolenie w Twojej miejscowości (tylko województwo lubelskie) dla zebranej już grupy- odezwij się do nas koniecznie.